Po przeczytaniu tego artykułu przyjrzycie się swoim paznokciom i przestaniecie ignorować zmiany, które się na nich pojawiają.

Jean Skinner jest manikiurzystką w Stanach Zjednoczonych. Kilka dni temu na swoim profilu na Facebooku opisała historię, która wstrząsnęła internetową społecznością i została udostępniona tysiące razy.

Jean napisała, że jakiś czas temu przyszła do niej klientka, która poprosiła o ciemny lakier, który zakryje nieestetyczną linię na paznokciu.

Inne manikiurzystki mówiły klientce, że linia to prawdopodobnie brak wapnia, znamię lub krwiak. Kiedy Jean przyjrzała się paznokciowi klientki od razu wiedziała na co patrzy, podobna sytuacja miała miejsce w jej rodzinie.

– Nie chciałam jej straszyć, ale przeczuwałam, że zmiana na jej paznokciu to czerniak! Poleciłam jej natychmiast skonsultować się z lekarzem.

Kilka dni później klientka oddzwoniła do Jean z podziękowaniami. Manikiurzystka miała rację. Lekarz stwierdził u kobiety agresywnego czerniaka, który już zdążył zająć jej węzły chłonne.

– Błagam, jeśli znajdujecie na swoim ciele (i paznokciach!!) nietypowe zmiany, nie bójcie się iść z tym do lekarza. Wczesna diagnoza może uratować życie!

Koniecznie podzielcie się historią Jean z rodziną i znajomymi na Facebooku. Każdy powinien pamiętać, że ignorowanie nawet pozornie błahych zmian może się skończyć tragicznie!

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz