Maddie Morley ma 16 lat i cierpi na autyzm. Nastolatka od dziecka marzyła, by iść na bal szkolny. Wyobrażała sobie siebie w sukni i jak tańczy. Niestety z powodu swojej choroby, nikt nie chciał ją zaprosić na to wydarzenie. Poza tym w jej szkole dzieci ze specjalnymi potrzebami, nie uczestniczą w takich wydarzeniach.

Mama Maddie nie miała serca powiedzieć córce, że jej marzenia nie spełnią się. Jednak wtedy okazało się, że…

Może im pomóc organizacja Sacramento. To dzięki niej został zorganizowany wieczór marzeń dla Maddie. Kiedy usłyszał o tym jeden z piłkarzy szkolnej drużyny z jej szkoły, Kooper Richardson, postanowił publicznie zaprosić ją na bal. Kooper był najpopularniejszym chłopcem w szkole, każda dziewczyna marzyła o tym, żeby to on towarzyszył jej na balu. On jednak wybrał Maddie. Zrezygnował nawet z wyjazdu do Disneylandu, który był planowany na ten dzień. Jak sam powiedział, na wycieczkę może pojechać każdego innego dnia, a dla Maddie to jedyny taki dzień – podaje Little Things.

Dzięki niemu dziewczynka spełniła swoje marzenia i dodało jej to pewności siebie. To smutne, że inni patrzyli na nią przez pryzmat choroby. Cieszymy się jednak, że są jeszcze osoby o wielkich sercach, którym zależy na dobru innych ludzi.

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz