67-letnia kobieta z USA wyciągnęła telefon, by przeczytać wiadomość. Emerytka tak zainteresowała się esemesem, że nie zauważyła wysokiego ogrodzenia postawionego wokół studzienki. Kobieta spadła do środka z wysokości prawie dwóch metrów. Emerytkę trafiła w ciężkim stanie do szpitala.

Wypadek miał miejsce w Plainfield w stanie New Jersey w USA. 67-letnia kobieta była tak zaabsorbowana komórką, że nie zauważyła na swojej drodze niebezpieczeństwa. Ten moment uchwyciła kamera monitoringu. Na filmie widzimy, jak emerytka zderza się z ogrodzeniem po czym wpada do studzienki. W środku była robotnik, który natychmiast wezwał pogotowie. Mężczyźnie nic się nie stało. Poszkodowaną przewieziono do szpitala w ciężkim stanie.

Komórka niejednokrotnie stawała się przyczyną śmierci. Nastolatkowie wspinają się na dachy domów, robiąc sobie selfie, a dorośli nie odrywając wzroku od ekranu telefonu, przechodzą przez drogę. Nie tak dawno ofiarą telefonu padła 49-letnia mieszkanka rosyjskiego Kazania. Kobieta zagapiła się w telefon, stojąc na torach. Motornicza tramwaju nie zdążyła zahamować, ofiara zginęła na miejscu.

Zobacz wideo. Emerytka zagapiła się w telefon. Nie zauważyła niebezpieczeństwa

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz