Strona główna Magazyn Stare zdjęcia Dagmary Kaźmierskiej. SZOK! Królowa Życia wyglądała kiedyś jak romska piękność

Stare zdjęcia Dagmary Kaźmierskiej. SZOK! Królowa Życia wyglądała kiedyś jak romska piękność

Stare zdjęcia Dagmary Kaźmierskiej z „Królowych życia” mogą was zaskoczyć! Gwiazda TTV przeszła wielką metamorfozę i dziś wyglądała zupełnie inaczej kilkanaście lat temu. Oto młoda Dagmara Kaźmierska. Poznajecie?

Dagmara Kaźmierska zyskała sporą popularność dzięki udziałowi w programie TTV „Królowe życia”. W show pojawiła się jako majętna właścicielka luksusowego butiku z Kłodzka, która wróciła do kraju po latach spędzonych w USA. Jak na prawdziwą królową życia przystało, przebojowa blondynka uwielbia pławić się w luksusach, nosić ekstrawaganckie stroje oraz kipiące złotem dodatki. Nie jest jednak typową zmanierowaną bogaczką. Kaźmierska dała się poznać jako bezpośrednia i otwarta na ludzi dziewczyna z poczuciem humoru, która zanim doszła do sławy, zdążyła poznać ciemne strony życia. Właśnie za te cechy widzowie pokochali ją od pierwszych odcinków i niejako puścili w niepamięć mroczną przeszłość sutenerki i burdelmamy.

Stare zdjęcia Dagmary Kaźmierskiej – jak wyglądała kiedyś?

Widzowie „Królowych życia” znają Dagmarę Kaźmierską jako tlenioną blondynkę lubującą się w sztucznych rzęsach i wyrazistym makijażu. Ale mało kto wie, że celebrytka z TTV kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Na starych zdjęciach sprzed lat Dagmara Kaźmierskaprezentuje się jak prawdziwa romska piękność. Miała czarne, falowane włosy i ciemną oprawę oczu. Jeszcze nie nosiła sztucznych rzęs i trochę lżej się malowała, ale już wtedy przejawiała słabość do złotej biżuterii, dużych kolczyków oraz nieskromnego manicure.

Ciekawe, czy poznalibyście „wczesną” królową życia, w czasach, kiedy była jeszcze płomienną brunetką. Na zdjęciach możecie zobaczyć także małego Conana. Ostatnio syn gwiazdy porządnie przypakował i ma teraz ciało jak młody bóg.