Sprawa Magdaleny Żuk jest wyjaśniana przez śledczych. Dziennikarze TVP dotarli do informacji, które potwierdzają, że owszem Magdalena Żuk kilka lat temu brała udział w terapii u psychologa. Dlaczego? Czy terapia miała związek ze śmiercią Polki w Egipcie?


Śmierć Magdaleny Żuk to temat, który w ostatnich dniach zdominował wszystkie kanały informacyjne. Sprawa jest zagadkowa, a śledczy postawili kilka hipotez śmierci Polki w Egipcie. Jedną z nich jest choroba psychiczna Magdaleny Żuk. W sieci pojawiały się już wcześniej doniesienia o rzekomym leczeniu 27-latki w szpitalu psychiatrycznym.
Jednak są jeszcze niepotwierdzone i sprawą mają zająć się śledczy z Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze, którzy potwierdzą autentyczność tych informacji. Dziennikarze TVP dotarli do informacji dotyczących terapii, której miała być poddana Magdalena Żuk w przeszłości. – Z naszych informacji wynika,że Magdalena Żuk nie była leczona psychiatrycznie. W latach 2009 – 2011 korzystała jedynie z pomocy psychologa w ramach terapii DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików). Te informacje pochodzą z placówek w których przechodziła terapię. Magdalena nie korzystała z terapii grupowej, lecz indywidualnej – podano w programie „Magazyn Śledczy Anity Gargas”.

 

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz