Choć ta historia brzmi, jak gotowy scenariusz na horror, wydarzyła się naprawdę. Co gorsza, może przytrafić się każdej z nas!

Jak czytamy na strefatajemnic.onet.pl, pewnej nocy kobieta spała wygodnie w swoim łóżku. Nagle poczuła, że dzieje się coś dziwnego…

Poczułam bardzo duże, silne dłonie, na pewno męskie, które za wszelką cenę próbowały podnieść mnie z łóżka.

Dalej było tylko gorzej…

Zasnęłam po raz kolejny i tym razem poczułam na swoich stopach bardzo długie paznokcie, które wbijały mi się w skórę.

Przerażona kobieta za wszelką cenę chciała krzyczeć, jednak nie mogła wydusić z siebie ani słowa! Gdy dowiedziała się, co tak naprawdę wydarzyło się tamtej nocy w jej sypialni, nie mogła w to uwierzyć…

Jak się okazało, w jej sypialni nie było nikogo! To, co spotkało tę kobietę to… nocna zmora! Jest to uczucie utraty kontroli nad własnym ciałem. Śpiąca osoba nie wie, czy to, co się dzieje jest snem, czy rzeczywistością. W każdym razie, wszystko wydaje się niesamowicie realne!

Osoby doświadczające nocnej zmory często mają wrażenie, że ich ciało się porusza, a nie raz widzą przy swoim łóżku postaci! Choć niektórzy chcieliby w tym momencie krzyczeć, jest to niemożliwe, ponieważ nie można wtedy wydobyć z siebie głosu. Zdarzają się też sytuacje, kiedy pojawiają się trudności z oddychaniem. Dlatego też, nocna zmora często jest nazywana „duszącą”.

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz