Życie nie wszystkich rozpieszcza. Sofia Lorena samotnie wychowuje trójkę dzieci. Nie było jej łatwo w utrzymaniu siebie i swoich pociech. Pewnego dnia los się do niej uśmiechnął i na stacji benzynowej wygrała 800 złotych!

Choć kobieta miała całą listę wydatków, na które mogła przeznaczyć te pieniądze, zdecydowała, że wykorzysta je w zupełnie inny sposób…

Rented the Good Dinosaur for movie night with my punks. #nomakeup #nofilter #coupleofnaturalbeauties

Opublikowany przez Sofia Lorena na 5 marzec 2016

Na stacji benzynowej Sofia spotkała bezdomnego mężczyznę. Glenn trzymał kartkę z napisem:

Wszystko, co mi dasz, będzie dla mnie pomocne.

Kobieta dostrzegła, że mężczyzna nie ma pieniędzy, jest głodny i zmarznięty. Wtedy postanowiła zaoferować mu gorącą kawę. Glenn nie był przekonany, ale w końcu się zgodził. Sofia dowiedziała się też, że jej rozmówca nie ma dachu nad głową. Wtedy podjęła niesamowitą decyzję i postanowiła podarować mu 800 złotych, które wygrała!

Zaprowadziła go też do jednego z moteli i opłaciła z góry dwie noce. Dzięki temu mógł się wyspać w czystym łóżku, wziąć kąpiel i zjeść pełnowartościowy posiłek.

To everyone that has been sharing my post and helping in any way they can this is Glenn I wanted to put a face to the amazing wonderful man who is touched my heart in so many ways

Opublikowany przez Sofia Lorena na 14 luty 2016

Gdy Sofia podzieliła się tą historią na Facebooku, ludzie natychmiast zaczęli reagować. Przesyłali jedzenie i ubrania dla Glenna! Zaledwie po dwóch dniach udało jej się zebrać 20 000 tysięcy!

To się nazywa mieć dobre serce…

 

Źródło: niezwykle.pl

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz