Jeden ze świadków nagrał, jak samolot, który zahaczył o linie wysokiego napięcia, zamienia się w olbrzymią kulę ognia i spada wprost na zakorkowaną drogę. Niewiarygodne jest to, że w tym zdarzeniu nikt nie został ranny. Sytuacja miała miejsce w Mukilteo, stan Waszyngton.

W internecie pojawiło się wideo, na którym widać, jak lecący jednosilnikowy samolot zahacza o linie wysokiego napięcie i urywając je zamienia się w olbrzymią ognistą kulę. Wszystko rozegrało się nad zakorkowaną drogą w miejscowości Mukilteo w stanie Waszyngton.

Kiedy pilot zorientował się, że ma problemy z silnikiem, skierował maszynę tak, aby nie rozbić samolotu o budynki mieszkalne anie nie uderzyć w stojące na drodze samochody. I rzeczywiście, nikt nie doznał obrażeń. Katastrofę przeżyli też pilot i jego pasażer.

Thank you Jesus no 1 killed

A post shared by Barney & Sabrina (@mr_mrs_ziko) on

Spadający samolot zahaczył również o wiszące nad ulicą światła, jednak nie spadły one na samochody. Kierowcy osobówek, widząc co się dzieje, zaczęli zawracać. Na nagraniu widać również biegnących na miejsce zdarzenie ludzi.

Zobacz wideo. Świadek nagrał spadający samolot 

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz