Niezwykłe zachowanie bliźniaków, które zarejestrowała kamera, wprawiło w zdumienie najpierw rodziców dzieci, a potem cały świat.

Dzieci to stworzenia, które nie znają litości. Najlepiej wiedzą o tym rodzice. I to właśnie oni ze wszystkich rzeczy na świecie najbardziej cenią spokój w nocy. To jedyny czas, kiedy mogą odpocząć od absorbujących pociech. Chociaż i to nie zawsze się udaje.

Wydaje się, że położenie dzieci do łóżka to nic trudnego. Nic bardziej mylnego. Dowiedzieli się o tym pewni rodzice z Ameryki, którzy od dwóch lat wychowują swoich synów bliźniaków.

Andrew i Ryan Balkin to zdecydowanie typy niepokorne. Nie tylko uśpienie, ale samo położenie ich do łóżka stanowi nie lada wyzwanie. Chłopcy są tak do siebie przywiązani, że nie można ich rozdzielić nawet w nocy. W końcu posiadają te same geny. Może dlatego też ich rozmowy nie mają końca. Dzieciaki uwielbiają spędzać z sobą czas i nie znoszą go tracić na coś takiego jak sen.

Rodzice noc w noc słyszeli niepokojące odgłosy z pokoju swoich pociech. W końcu postanowili założyć tam kamerę i sprawdzić dokładnie, co się dzieje. Film, który został nagrany, już krąży w internecie i jest hitem.

Otóż Andrew i Ryan, jak tylko rodzice wyszli z sypialni, wyskakiwali ze swoich łóżek i zaczynali kilkugodzinne nocne zabawy oraz rozmowy. Jako dwulatkowie wykazali się niebywałą inteligencją i kreatywnością. Żeby z powrotem wejść do łóżek, układali poduszki w ten sposób, by można się było po nich wspinać. Co ciekawe, większość czasu spędzali nie na zabawie, ale na siedzeniu na kanapie i rozmawianiu. O czym bliźniaki tak zawzięcie dyskutowały przez kilka godzin w nocy? Nie wiadomo.

Twin Toddlers Escape Their Cribs

When the parents are away the cubs will play… even if it comes at the expense of sleep. #twinboys #toddlervideos #nest #twins #identical #ANDREWandRYAN #toddlers #twin

Opublikowany przez Jonathan Balkin na 13 marca 2017

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz