Policyjny samochód uderzył w kobietę, która przechodziła przez ulicę św. Antoniego w Tomaszowie Mazowieckim. 66-latka w stanie krytycznym została przewieziona do szpitala. Prokuratura bada sprawę.

66-latka przechodziła przez jezdnię na przejściu dla pieszych w Tomaszowie Mazowieckim. Policyjny radiowóz, który jechał ulicą św. Antoniego nie wyhamował i potrącił kobietę. Poszkodowana odbiła się głową od przedniej szyby auta i upadła na asfalt. Samochód zatrzymał się dopiero kilka metrów dalej – podał portal TomaszówMazowiecki.naszemiasto.pl.

Poszkodowana trafiła do szpitala w stanie krytycznym. – Nie mamy nowych informacji o jej stanie – powiedziała w rozmowie z nami Aneta Rusek z Prokuratury Rejonowej w Tomaszowie Mazowieckim.

Radiowozem jechało dwóch policjantów. Psychiatra nie pozwolił na przesłuchanie kierowcy, ze względu na jego stan. Świadkowie mówią, że mężczyzna próbował pomóc kobiecie zaraz po uderzeniu – podaje TVN24. Drugi policjant złożył już zeznania. Dotychczas nie postawiono zarzutów żadnemu z funkcjonariuszy.

– Obecnie trwa postępowanie. Sprawa zostanie przekazana dalej do Prokuratury Okręgowej

– powiedziała nam Aneta Rusek.

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz