Brenna Cronin umieściła ten niepokojący materiał w internecie po tym, jak zauważyła bezradne zwierzę przywiązane do dachu klatki stojącej na przyczepie. Samochód, który ciągnął przyczepę poruszał się po autostradzie z prędkością ok. 110 km na godzinę.

Władze na Florydzie podjęły dochodzenie w celu ustalenia, czy właściciel nie popełnił przestępstwa przewożąc psa w ten sposób. Zgodnie z lokalnymi przepisami, możliwy jest transport zwierząt w otwartych przyczepach, jednak muszą być one dla bezpieczeństwa przywiązane dwoma linkami czy pasami. Pies widoczny na filmie miał tylko jedno umocowanie.

Właściciel zwierzęcia tłumaczył, że jest to pies myśliwski, który przywykł do takich podróży i w żaden sposób nie chciał mu zaszkodzić.

Just saw this asshole driving down 95 with a dog with the letter S branded into his right back leg, chained to the top of a cage….does anyone know this vehicle? Got off on 100 going towards flagler, I called the cops and they opened and investigation and have now found the owners, I am so happy this video was able to help these poor dogs out.

Opublikowany przez Brenna Cronin na 11 styczeń 2017

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz