Wideo, które od wczoraj krąży po światowym internecie pokazuje, jak ogromne różnice kulturowe dzielą nas z muzułmanami, którzy już wkrótce staną się większością na naszym kontynencie.

Dominik Tarczyński z Prawa i Sprawiedliwości udostępnił na swoim Facebooku wstrząsający filmik z aresztowania muzułmanina w Londynie.

Oryginalny materiał, zamieszczony w tym serwisie przez zwykłego przechodnia, mieszkańca Liverpoolu, w zaledwie 18 godzin osiągnął oszałamiającą liczbę blisko 5 milionów wyświetleń!

W biały dzień, na ulicach londyńskich wyznawcy Allaha chodzą z takimi … maczetami! Obrońcy szaleńczej polityki migracyjnej zapewne stwierdzą, że samo posiadanie kilkudziesięcio-centymetrowego noża nic nie znaczy, ale faktem jest, że podobnym narzędziem – w 2013 roku – w Londynie muzułmanie odcięli człowiekowi głowę.

 

Kto wie, gdzie i po co zmierzał z tą wielką maczetą islamski imigrant. Nie jest przecież wykluczone, że londyńscy policjanci udaremnili kolejną krwawą masakrę, o której najpewniej neoliberalne i lewicowe media pisałyby “incydent”.

Oh my Lord! This has just happened in London!

Opublikowany przez Ian Moran na 8 czerwca 2017

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz