Trwa ramadan – muzułmańskie święto. W Kolonii został nagrany film, który bardzo wiele mówi na temat islamizacji Europy. Każdy kto powątpiewa, że właśnie jesteśmy wypierani przez islamistów – powinien koniecznie zobaczyć ten materiał!

Asymilacja z niemieckim społeczeństwem? Nic z tych rzeczy! Ci widoczni na filmie, nie wyglądają na takich, którym zależy na tym aby bratać się z tubylcami. Należy pamiętać, że oni nie nachodzą obcych państw aby się bratać… W żadnym wypadku.

Niemieccy patrioci na swoim profilu facebookowym zwracają uwagę na to, że muzułmanie próbują narzucić swoje wartości, religię i tradycje. Nagranie zdobywa dużą popularność – do tej pory blisko 3,5 tys. razy i widziało go 212 tys. internautów, mimo że został udostępniony na stosunkowo niewielkim profilu.

Dla jeszcze nie przekonanych polecamy zaznajomić się z terminem „hidżra”. Jest to zajęcie danego terenu przez zasiedlenie. To się dzieje na naszych oczach!

Należy oglądać z włączonymi głośnikami:

Ramadan-Feier in Köln: Mueezin und Halal

Mueezin und Halal-Fleisch: Hunderte feiern Ramadan in KölnSind das also die gut integrierten Muslime? Sind das die Menschen, die zu uns kommen, und unsere Werte, Traditionen und unsere Kultur schätzen?Patriotisch deutsche Kraft <— liken

Opublikowany przez Patriotisch deutsche Kraft na 10 czerwca 2017

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz