W niedzielę w Gdańsku znaleziono ciało Przemysława Wałęsy, syna Lecha Wałęsy. Mężczyzna był w swoim mieszkaniu. Informację o śmierci, podaną najpierw przez RMF FM, potwierdził jego brat – Jarosław Wałęsa.

Przemysław Wałęsa – trzeci z ośmiorga dzieci Lecha i Danuty Wałęsów – został w niedzielę znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w Gdańsku. Nie wiadomo jeszcze, jakie były okoliczności jego śmierci. Sprawę badają policja i prokuratura. Ciało odnalazł członek rodziny – podało RMF FM.

Informację potwierdziła rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Tatiana Paszkiewicz. W rozmowie z rp.pl przyznała, że to ciało syna byłego prezydenta. – Pogotowie stwierdziło zgon – oświadczyła prok. Paszkiewicz. Policja podała jedynie, że „znaleziono ciało 43-latka”. Aleksandra Siewert z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku powiedziała, że wstępne ustalenia funkcjonariuszy nie wskazują na to, żeby do zgonu doprowadziły działania osób trzecich.

Jeden z braci Przemysława, poseł do Parlamentu Europejskiego Jarosław, poinformował o jego odejściu i poprosił o uszanowanie prywatności będącej w żałobie rodziny.

 

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz