Policja z Santa Ana w Kalifornii poszukuje mężczyzny, który próbował zgwałcić młodą kobietę wracającą ze spotkania ze znajomymi. Atakujący próbował wykorzystać fakt, że ofiara jest pod wpływem alkoholu. Napadł na nią, gdy skręciła w stronę schodów. Udała się tam za potrzebą.

Wstrząsające nagranie zarejestrowały kamery przemysłowe na ulicach Third Street i Broadway w Santa Ana. Gwałciciel rzucił się na 26-latkę, gdy ta schodziła po schodach w okolicy jednego z barów. Kobieta wracała od znajomych w towarzystwie, których wypiła kilka drinków. Grupa odwiedziła kilka lokali, a około 3.00, 26-latka postanowiła wrócić do domu.

Policja uważa, że sprawca napaści śledził swoją ofiarę. Jego zachowanie wskazuje na to, że napadał na kobiety już wcześniej. Na nagraniu widać, że idzie za 26-latką, a kiedy ta znika w zaułku, biegnie w jej kierunku i atakuje od tyłu. Można zauważyć, że sprawca ma rozpięte spodnie, co wskazuje na to, iż obserwował kobietę od dłuższej chwili. Kobiecie w końcu udało się wyswobodzić, a sprawca ataku zbiegł. Teraz policja stara się ustalić kim był.

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz