Miniony rok zdecydowanie należał do Kamila Stocha. Skoczek został wybrany Sportowcem Roku na sobotniej Gali Mistrzów Sportu Przeglądu Sportowego.

Na oficjalnej gali, statuetkę odebrała jego piękna żona, Ewa:

„Zapytałam Kamila, czy wolałby wystąpić tu przed państwem, czy wziąć udział w ostatnim konkursie „TCS”. Powiedział, że sto razy bardziej wolałby skakać. Teraz to rozumiem, to spory stres” – powiedziała kobieta.

Jednak to słowa Kamila najbardziej wzruszyły Polaków. Sportowiec rozpoczął swoje podziękowania, a pierwsze słowa skierował właśnie do żony:

„Ewuniu, kocham cię (…) Dziękuję z całego serca za wsparcie, które dostaję (…) od swojej pięknej żony, która błyszczy przed państwem, która jest po prostu najjaśniejszą gwiazdą i moją najlepszą wizytówką.”

Fani byli zachwyceni. Zarówno rozczulającymi słowami Kamila, jak również urodą, naturalnością i klasą, jaką zaprezentowała Ewa Bilan-Stoch.

Ewa Bilan w sportowym stylu zostawiła za sobą mocno stylizowany wygląd Ani Lewandowskiej. Wygrała skromnością, naturalnością i odrobiną nieśmiałości! Gratuluję pięknej żony!

Pani Ewa to jest piękna kobieta, normalna, naturalna, nie lansuje się na każdym kroku, wrodzona klasa i styl. Kamil miał rację, że jego żona błyszczała na gali.

Pani Ewa wyglądała rewelacyjnie, ten akcent góralski i „czerwone korale”. Dla mnie bomba. Szyk i elegancja. Uwielbiam ten styl.

Zgadzasz się z opinią internautów, że Ewa zadała szyku? Zobacz poniższe wideo:

Bal Mistrzów Sportu

Przed Wami najlepszy polski sportowiec roku 2017 – Kamil Stoch

Opublikowany przez POLSAT na 6 stycznia 2018

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nas na Facebooku!