26-letni Grachyov z Rosji mieszkał ze swoją żoną oraz dziećmi w Rosji. Według ich znajomych tworzyli szczęśliwe i kochające się małżeństwo. Nikt nie spodziewał się takiej tragedii.

Dmitrij już od jakiegoś czasu podejrzewał, że jego żona Margarita go zdradza. Było to początkiem ostrych sprzeczek w ich związku. Sceny zazdrości były na porządku dziennym. Jednak to, do czego doszło pewnego dnia, nie mieści się w głowie!

Zaciągnął ją siłą do lasu

Dmitrij w napadzie szału zaciągnął żonę do lasu. Tam zmuszał ją żeby wreszcie przyznała się do małżeńskiej zdrady. Kobieta mimo bólu, jaki jej zadawał, nie chciała przyznać się do czynów, których nie popełniła. Przysięgała, że zawsze była wierna i jest gotowa udowodnić to poddając się badaniu wariografem. Zazdrosnemu mężczyźnie to niestety nie wystarczyło i szalejąc ze złości chwycił siekierę i odrąbał jej ręce. Targany wyrzutami sumienia, nie zostawił jej jednak i zawiózł ją do szpitala. Następnie sam oddał się w ręce policji.

Operacja trwała 9 godzin

Tyle czasu lekarze próbowali przyszyć kobiecie odrąbane kończyny. Niestety udało się uratować tylko jedną rękę. Lekarze byli w szoku, bo nigdy wcześniej nie widzieli czegoś takiego:

Ta sprawa zszokowała nawet nas. Normalny człowiek nie dopuściłby się czegoś takiego – powiedział chirurg.

„Zabiję Cię. Jeśli będę musiał, to pójdę do więzienia”

Przyjaciel rodziny zeznał, że był świadkiem, kiedy Dmitrij wypowiadał te słowa w kierunku swojej partnerki. Graczjow trafił do aresztu. O jego losie zdecyduje sąd. Rosyjskie media nadały mu przydomek Otello z siekierą (Otello to nazwa słynnej tragedii Williama Szekspira).

Jaką karę powinien ponieść mąż pokrzywdzonej kobiety?

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nas na Facebooku!