Reaktywacja „Big Brothera” o dziwo wywołała niemałe zamieszanie w sieci. Internauci żywo komentują wybryki mieszkańców domu Wielkiego Brata. Teraz „Fakt” donosi, że Anna Lewandowska dobrze zna się z Tomaszem Urbańskim, uczestnikiem show.

„Big Brother” wbudza coraz większe emocje. Z odcinka na odcinek atmosfera w domu Wielkiego Brata gęstnieje. Oprócz standardowych odcinków show, które emitowane są codziennie, obserwować można tzw. live streamingi, które nie zawsze trafiają do telewizyjnej emisji. Dzięki temu widzowie lepiej są w stanie poznać bohaterów show TVN.

Nie brakuje plotek i coraz to nowych smaczków wyciekających na temat mieszkańców domu Wielkiego Brata. Tomasz Urban, który aktualnie bierze udział w nowej edycji „Big Brothera” kilka miesięcy temu miał okazję poznać Annę Lewandowską. „Fakt” sugeruje, że tych dwoje mogło łączyć coś więcej.

W ubiegłym roku Tomasz poznał się z Anną Lewandowską. Podczas spotkania model miał gładzić trenerkę po włosach, a wszystko zarejestrowały kamery.

Ale spokojnie. Zrobił to w ramach scenariusza reklamowego filmu. Jak tłumaczy „sensację” tabloid, sytuacja była zaaranżowana na potrzeby reklamy. Lewandowska i Urban kręcili wtedy spot dla znanej marki produkującej przeciwłupieżowy szampon.

Tomasz wcielił się w rolę fryzjera Ani. Zresztą zobaczcie sami.

I choć w sieci wrze od plotek o tym, że tych dwoje łączy coś więcej, oni na koncie mają jedynie jedną wspólną reklamę.

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nas na Facebooku!