Śledczy wyjaśniają okoliczności śmierci 3-miesięcznej Patrycji, której zwłoki znaleźli lekarze we wtorek, 23 maja. Jak opisuje Polsat News, policjanci przesłuchali już jej 8-letniego brata, którego zeznania są wstrząsające!

Ratownicy przyjechali na miejsce po wezwaniu policji, we wtorek 23 maja. Medycy nie podjęli jednak nawet reanimacji, ponieważ dziecko nie żyło od kilku dni. Rodzice 3-miesięcznej Patrycji, którzy byli kompletnie pijani, zostali umieszczeni w areszcie, gdzie trzeźwieją. Mają oni zostać przesłuchani 25 maja, wtedy odbędzie się również sekcja zwłok dziecka. Na ten moment trudno powiedzieć, czy dziewczynka była ofiarą przemocy domowej. Jak ustalili dziennikarze Polsat News, funkcjonariuszom udało się przesłuchać 8-letniego synka małżeństwa. Chłopiec powiedział, że mówił swej mamie, że karmi piersią martwą córeczkę. – Małoletni złożył zeznania. Nie odmawiając szczegółów opisał, co w tym krytycznym dniu w tym domu się wydarzyło – powiedziała Elżbieta Madej z Sądu Rejonowego w Opocznie.

Sąsiedzi twierdzą, że rodzice często sięgali po alkohol. – Tutaj pijaństwo było od „x” czasu. Nie można było na nich patrzeć. Na okrągło pili – opisali mieszkańcy.

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz