Nie od dziś wiadomo, że psy to nasi prawdziwi przyjaciele. Wciąż jednak zaskakują historie o kolejnych niesamowitych wyczynach tych zwierzaków. Tym razem niezwykły pies Pui z Tajlandii okazał się być prawdziwym bohaterem.

Pui lubił penetrować swoją okolicę, szczególnie w pobliżu wysypiska śmieci. Czasem coś tam znajdował, jednak tego dnia, jego znalezisko okazało się bezcenne. Pies podczas swoich poszukiwań trafił na plastikową torbę i doskonale wiedział, co należy z nią zrobić. Zabrał znalezisko do domu, z daleka informując swoich właścicieli szczekaniem, że przybywa z czymś ważnym.

Kiedy domownicy otworzyli torbę, nie mogli uwierzyć, że to dzieje się naprawdę. Okazało się, że Pui znalazł na wysypisku porzuconego noworodka! Dzięki szybkiej reakcji psa i jego właścicieli dziecko trafiło do szpitala, gdzie na szczęście udało się ocalić jego życie.

Dzielny pies został nagrodzony skórzaną obrożą i medalem, a wieść o jego niesamowitym wyczynie obiegła cały świat. Noworodek, który dzięki temu zwierzakowi dostał od losu drugie życie, czeka na adopcję.

To niezwykłe i piękne, że pies potrafił nie tylko wyczuć zawartość siatki, ale też wiedział, jak uratować życie temu niewinnemu małemu człowiekowi. Po prostu niesamowite!

Źródło: niezwykle.pl

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz