Mary Pat nie miała łatwego życia. Jako sześcioletnia  dziewczynka zachorowała na białaczkę. Była jednak silna i udało jej się pokonać chorobę. Jednak nie na długo.

Trzy lata później rak powrócił. Znów musiała stoczyć kolejną bitwę z chorobą. Tym razem znów się udało. Remisja nastąpiła jednak w 2009 roku, kiedy Mary była w college’u. Te ostatnie lata były dla dziewczyny najtrudniejsze. Musiała radzić sobie z chorobą sama. Wcześniej wspierali ją dwaj bracia, ale obaj wyprowadzili się i mieli własne życie.

Jednak od kilku lat Mary pracowała w cukierni i robiła to, co lubiła. Któregoś dnia dostała zamówienie, które potraktowała bardzo emocjonalnie.

Ale to nie wszystko…

Jeden z klientów poprosił o bajkowy tort z okazji urodzin sześcioletniej dziewczynki. Do zamówienia dołączona była adnotacja, że solenizantka jest chora na raka. W Mary obudziły się przykre wspomnienia.

W dniu, w którym klient przyszedł po odbiór deseru, Mary przeżyła szok. Okazało się, że tort zamówił jej brat, który chciał wynagrodzić jej czas, kiedy nie było go obok niej. Kiedy dowiedział się, że jego siostra dalej walczy z rakiem, postanowił wrócić z misji w Iraku, by móc być ze swoją młodszą siostrzyczką.

Zobaczcie sami:

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz