Paris Jackson and her boyfriend Michael Snoddy seen holding hands at the Bootsy Bellows 4th of July party at Nobu in Malibu, California. Paris was seen wearing a necklace that read 'Snoddy', a tribute to her boyfriend. Pictured: Paris Jackson and Michael Snoddy

Córka Michaela Jacksona jest przekonana, że Król Popu został ZABITY. Skąd ta pewność?

Paris Jackson, jedyna córka Michaela Jacksona twierdzi, że jej ojciec został ZAMORDOWANY! 18-letnia Paris nie ma co do tego żadnych wątpliwości,

 Córka Króla Popu udzieliła właśnie wywiadu magazynowi Rolling Stone. Paris Jackson opowiedziała w nim m.in. o swoich odczuciach co do śmierci ojca.

Paris Jackson powiedziała, że jest „absolutnie pewna”, że jej ojciec został zamordowany.

„To oczywiste. Wszystko na to wskazuje” – wyznała z dużą pewnością siebie córka Michaela Jacksona.

„Wiem, że to brzmi, jak totalna teoria spiskowa i stek bzdur, ale wszyscy prawdziwi fani i cała rodzina dobrze to wiedzą” – dodała Paris Jackson.

Paris twierdzi, że wiele osób chciało śmierci jej ojca, a ona sama nie spocznie, dopóki nie dowie się, kto za nią stoi.

„Jestem o tym przekonana, ale to jest, jak rozgrywka szachów. Staram się uważać, jakie wykonuję ruchy” – mówi tajemniczo Paris Jackson i zastrzega, że na razie nie może więcej zdradzić.

Wygląda na to, że córka legendy muzyki pop mocno wierzy w swoją teorię. Jak myślicie – naprawdę wpadła na jakiś trop?

Słowa Paris Wam nie wystarczają? Historię Michaela Jacksona możecie poznać także dzięki filmom biograficznym i dokumentalnym. Jeden z nich – Michael Jackson: The Earth’s Song. Zobaczcie, jaki naprawdę był Król Popu!

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz