Audrey, matka trójki dzieci, od pewnego czasu źle się czuła. Lekarz skierował ją do szpitala na badania. Poprosiła swoich sąsiadów o opiekę nad jej dziećmi przez jedną noc.

Tisha, sąsiadka i matka piątki dzieci oczywiście się zgodziła. Co prawda w ich domu nie było zbyt dużo miejsca, jednak kobieta cieszyła się, że może pomóc.

Niedługo później przyszły wyniki Audrey. Niestety okazało się, że kobieta jest w zaawansowanej fazie raka przełyku i żołądka. Nie było już dla niej ratunku.

Audrey wiedziała, że jej czas się kończy, ale była przygotowana na walkę. Chciała także mieć pewność, że z jej dziećmi będzie wszystko dobrze, gdy jej już nie będzie.

Audrey i Tisha nie były bliskimi przyjaciółkami. Obie zajęte pracą i opieką nad w sumie 8 dzieci, nie miały czasu, aby lepiej się poznać.

Jednak mimo to, zdesperowana Audrey postanowiła poprosić sąsiadkę, aby została prawnym opiekunem jej dzieci. Tisha i jej mąż, Kevin, bez wahania się zgodzili mimo tego, że sami mieli już piątkę dzieci. Wiedzieli, że będzie to ogromne wyzwanie, ale postanowili przyjąć pod swój dach jeszcze trójkę. W przeciwnym wypadku dzieci Audrey trafiłyby do domu dziecka.

Chcieli pomóc. Chcieli zrobić wszystko, aby pomóc dzieciom uporać się z cierpieniem po śmierci matki, której dni były już policzone.

„Dzieci zasługują by być dziećmi. Zasługują na kochającą rodzinę i miejsce, do którego wracają i nazywają domem. Śmierć matki jest wystarczającym cierpieniem” – tłumaczy Tisha swoją decyzję.

Audrey myślała, że przeżyje nieco dłużej, jednak jej życie skończyło się szybciej, niż przewidywano. Zmarła dwa tygodnie później.

Poniżej możecie obejrzeć nagranie opowiadające tę poruszającą historię w sposób, w jaki nie zrobią tego słowa.

„FOX5 Surprise Squad” po usłyszeniu o wspaniałym bezinteresownym geście Tishy i Kevina postanowiło pomóc im i załamanym dzieciom. Zobaczcie sami:

FOX5 Surprise Squad Gives Family of Ten BIGGEST Surprise Ever!

#SURPRISESQUAD: A mother of five gains guardianship of three children after a tragedy. Her and her husband's unwavering love inspires the FOX5 Surprise Squad's BIGGEST surprises ever!A heartfelt thanks to our Surprise Squad partners: United Nissan, America First Credit Union, Albertsons and Vons

Opublikowany przez FOX5 Las Vegas na 4 stycznia 2017

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nas na Facebooku!