Okoliczności śmierci 27-letniej Magdaleny Żuk wciąż pozostają niejasne. Sprawę bada Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze, która prowadzi śledztwo pod kątem zabójstwa. Jednocześnie w mediach pojawiły się nowe zdjęcia z pobytu Magdy w hotelu. Widać na nich, że była w bardzo złym stanie.

Nowe zdjęcia Magdaleny Żuk ujawnione przez „Polsat” zostały zrobione przez jednego z gości hotelu. Widać na nich jak Magdalena ubrana w biały szlafrok leży na łóżku zakrywając twarz oraz jak klęczy skulona w drzwiach swojego pokoju. Wygląda jakby bardzo źle się czuła fizycznie i psychicznie. Śledztwo ma wyjaśnić, co dokładnie wydarzyło się w hotelu.

To, co wiadomo na ten moment o okolicznościach śmierci dziewczyny, najpełniej wyjaśnił rzecznik jeleniogórskiej prokuratury. Magdalena Żuk zmarła 30 kwietnia w szpitalu w Hurgadzie po przewiezieniu jej ze szpitala w Marsa-Alam, gdzie wypadła lub wyskoczyła z okna. – Obecny na miejscu, a przybyły z kraju znajomy pokrzywdzonej w obecności rezydentki biura podróży uzyskał informację, iż Magdalena Ż. zmarła w wyniku obrażeń doznanych na skutek upadku w z wysokości, z pierwszego lub drugiego piętra szpitala, w którym przebywała uprzednio w miejscowości Marsa-Alam – przekazał mediom rzecznik prokuratury Marek Gorzkowicz.

Szeroka kwalifikacja prawna i uznanie, że to mogło być zabójstwo, pozwoli na zbadanie wszystkich wersji wydarzeń, jednakże, jak zaznaczył prokurator, w zależności od poczynionych ustaleń kwalifikacja prawna czynu może ulec zmianie. – Kontakt z pokrzywdzoną miał jej partner,  jej zachowanie wskazywało na zaburzenia depresyjne – dodał Gorzkowicz.

Wciąż jednak nie wiadomo, co spowodowało tak silna depresję u kobiety.

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz