Do MHS Mackey Center for Animal Care w Detroit trafił ranny pies. To w jakim stanie odnaleźli go ludzie, poruszyło ich na tyle, że postanowili wyznaczyć nagrodę za pomoc w schwytaniu sprawców.

Biedny rottweiler miał odcięte uszy, nos, oraz pocięty ogon.

Ludzie, którzy odnaleźli psa na ulicy, wyznaczyli nagrodę w wysokości 2500 dolarów za pomoc w odnalezieniu, aresztowaniu i skazaniu tych, którzy są zamieszani w sprawę.

Obecnie piesek przebywa pod opieką weterynarzy, a jego stan stopniowo się poprawia. Mimo wszystko, cały czas obawia się ludzi.

Mark Ramos, pracownik MHS, mówi:

– To niemożliwe, aby takie rany zostały zadane przypadkowo. Ktoś celowo okaleczył psa tak, aby spowodować wiele cierpienia. Taki rodzaj okrucieństwa jest niedopuszczalny. Musimy zrobić wszystko, aby taka sytuacja nigdy się nie powtórzyła.

Członkowie MHS zajęli się już sprawą. Rozdali ulotki oraz rozwiesili plakaty na terenie, na którym został znaleziony okaleczony zwierzak. Teraz pozostało im jedynie czekać na reakcję ludzi.

Mamy szczerą nadzieję, że uda się schwytać osoby, które są odpowiedzialne za skrzywdzenie tego pieska. Obok takich rzeczy nie można przechodzić obojętnie.

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz