Nowe szokujące informacje ws. śmierci Magdy Żuk. Znamy zdanie końcowe ze słynnego nagrania bardzo dziwnej rozmowy Marcusa z Magdą. Całość opublikował portal patriot24.net

Rutkowski uzyskał dostęp do oryginalnego, nieprzetworzonego filmu z ostatniej rozmowy video z Magdą Żuk. Różni się ono od znanych już z internetu wersji dodatkowym zdaniem, na samym końcu filmu.

Do tej pory nagranie kończyło się słowem „PA”, które wypowiada rezydent o imieniu Muhamed. Wersja uzyskana przez Rutkowskiego jest o kilka sekund dłuższa.

Na obrazie widać jak po zakończeniu rozmowy z Magdą i Muhamedem i już zakończeniu transmisji poprzez telefon, Markus uznawany za grzecznego i bardzo kuturalnego, wypowiada krótkie zdanie: „Tam sie coś odjebało”.

Krzysztof Rutkowski będąc w piątek i sobotę w Bogatynii uzyskał informacje, że rozmowę Markusa z Magdą i Muhamedem nagrywał jego dobry znajomy Michał R. I to on wrzucił do sieci tę pierwszą, nieokrojoną wersję.

Kiedy o śmierci Magdy Żuk stało się głośno we wszystkich mediach, Michał R. swoje nagranie usunął z youtube. Ale przechwycił je Krzysztof Rutkowski. Przypomnijmy, że do śmierci Magdaleny Żuk doszło w niedzielę 30 kwietnia około godziny 18:30 w szpitalu w Hurghadzie.

– Próbowałem nawiązać kontakt zarówno z Markusem W. jak i Maciejem, ale obaj ukryli się i nie chcą rozmawiać ani ze mną, ani z rodziną Magdy. Co mają do ukrycia? – pyta Krzysztof Rutkowski.

– Próbowaliśmy nawiązać też kontakt z Michałem R. by porozmawiać z nim o nagraniu, które zarejestrował a potem usunął. Ale on też na prośby rodziny o kontakt nie reaguje – dodaje Rutkowski.

W dniu dzisiejszym spłynęła do niego z Egiptu kolejna porcja informacji o możliwym, prawdziwym powodzie wyjazdu Magdy samotnie do kurortu Mars Alam. Jego ludzie sprawdzają w tej chwili uzyskane informacje, które mogą być przełomem w tej sprawie.

– Apeluje do Markusa G., Macieja S i Michała R. by spotkali się albo z nami albo z policją. Jest już czas by przekazali pełną i prawdziwą informację związaną z możliwą przyczyną zdarzeń, które doprowdziły do śmierci Magdy – tłumaczy Krzysztof Rutkowski.

Zobacz również:

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz