W sieci pojawiły się kolejne nagrania. Tym razem z kamer przemysłowych. Widać na nich, że grupa mężczyzn stale towarzyszyła Magdalenie Żuk. Mimo iż kobieta bywa wyraźnie otumaniona, miała problemy z poruszaniem się, nikt nie zareagował.

Na następnym filmie widać sceny ze szpitala. Polka próbowała z niego uciec, jednak szybko została sprowadzona do ziemi przez kilku i prawdopodobnie tych samych mężczyzn. Ewidentnie próbowała się wydostać, krzyczała. Na koniec 4 Egipcjan za ręce i nogi wynosi ją w inne miejsce.

Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro podał na wczorajszej konferencji prasowej, że w Egipcie została już przeprowadzona sekcja zwłok 27-latki, a wszystko to odbyło się przy udziale polskiego prokuratora i polskiego biegłego z zakresu medycyny sądowej. Szczegóły sekcji nie zostały jednak jak na razie podane do wiadomości publicznej.

Okoliczności śmierci Magdaleny Żuk są przerażające. W ostatnich dniach coraz bardziej prawdopodobny wydaje się scenariusz współudziału handlarzy ludźmi w morderstwie Polki.

Źródło: polishexpress.co.uk

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz