Conchita Wurts zaprezentowała na Instagramie zdjęcia, na którym prezentuje zupełnie nowy wizerunek. Już nie jest brunetką. Zobacz, jak się prezentuje.

Conchita Wurst sławę zyskała, wygrywając Konkurs Piosenki Eurowizji w 2014 r. Społeczeństwo szybko podzieliło się na jej fanów i przeciwników. Wurst tak naprawdę to Thomas Neuwirth, drag queen, który przedstawia się jako kobieta „kobieta z brodą”.

Do tej pory Wurst była brunetką, z długimi włosami i gęstą brodą. Teraz fryzura została skrócona, włosy i broda rozjaśnione. Nowy wizerunek został stworzony na potrzeby Life Ball, dorocznego charytatywnego koncertu w Wiedniu, z którego dochód przeznaczany jest na wsparcie osób zarażonych wirusem HIV.

Zobacz, jak Conchita Wurst prezentuje się jako blondynka:

it‘s #LifeBall week! ❤️ #theunstoppables @lifeball_official pic: @markusmorianz

A post shared by conchita (@conchitawurst) on

making of @lifeball_official 🇦🇹 pic @markusmorianz

A post shared by conchita (@conchitawurst) on

Conchita Wurst blondynką

Conchita Wurst to Thomas Neuwirth, austriacka drag queen, piosenkarz i działacz na rzecz środowisk LGBT. Ma 30 lat. W 2014 Wurst wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji.

W kwietniu Conchita Wurst na Instagramie przynała, że jest nosicielką wirusa HIV. „Od wielu lat jestem hiv-pozytywna. W rzeczywistości nie ma to związku z opinią publiczną, ale były chłopak zagrażał mi, że udostępni tę informację, a ja nie dam nikomu prawa do zastraszenia mnie i wpływania na moje życie” – wyjaśniła powód ujawnienia tej informacji.

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nas na Facebooku!