Hope i Benjamin Jordan byli szczęśliwym małżeństwem i rodzicami 7-miesięcznego Finna, kiedy musieli przeprowadzić się do Charleston w Południowej Karolinie. W związku z tym, że oboje rozpoczęli tam nowe prace, postanowili poszukać opiekunki, która podczas ich nieobecności, zajęłaby się ich synkiem.

Młodzi rodzice odbyli wiele rozmów rekrutacyjnych, ale ostatecznie wybrali 22-letnią Alexis Khan. Kobieta rozpoczęła pracę, a Jordanowie byli z niej zadowoleni. Jednak problemy zaczęły się, gdy ich pies agresywnie zachowywał się, gdy tylko widział Alexis – podaje Daily News.

Małżeństwo było zaniepokojone takim obrotem sprawy. Oboje wiedzieli, że ich zwierzak jest łagodny, dlatego przed wyjściem do pracy postanowili zostawić pod kanapą włączony dyktafon. Mieli nadzieję, że wtedy zrozumieją, co się dzieje.

Kiedy tylko wrócili do domu, od razu odtworzyli nagranie. Nie mogli uwierzyć w to, co usłyszeli. Okazało się, że kiedy tylko przekroczyli próg domu, opiekunka zaczęła krzyczeć na ich synka i na psa. Najgorsze było jednak to, że znęcała się nad chłopcem. Stąd też niechęć zwierzęcia wobec kobiety. Psiak Killian cały czas na nią szczekał.

Jordanowie od razu powiadomili policję. Dzięki temu Alexis została aresztowana. Wtedy też wyszło na jaw, że już wcześniej była karana. Wtedy skazano ją za napaść na nieletnią osobę.

Całe szczęście, ze małemu Finnowi nic się nie stało. A wszytko dzięki jemu najlepszemu przyjacielowi Killianowi! Nie wiadomo, co mogłoby się stać, gdyby nie jego czujność!

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz