18-latek z Jacksonville na Florydzie, przesiaduje w areszcie za pobicie swojej własnej 69-letniej babci na śmierć. Pewnego dnia sąsiad usłyszał, jak Dylan Broughman i jego babcia, Joyce Courson, głośno się kłócili.

Świadek zgłosił owe zajście, po usłyszeniu kilku huków i krzyku Pani Courson o pomoc.
Zaraz po tym Broughman opuścił dom, a sąsiad postanowił sprawdzić co się wydarzyło. To co tam zobaczył, nim dosłownie wstrząsnęło. Pani Courson leżała na podłodze krytycznie ranna.

Starsza kobieta była jeszcze przytomna, kiedy władze przybyły na miejsce, powiedziała im, że jej wnuk uderzył ją w twarz i kopał, gdy przewróciła się po potężnym ciosie – a to wszystko przez to, że skonfiskowała mu piwo, podczas gdy on brał prysznic.

„Joyce była po prostu cała we krwi. Dosłownie na całej podłodze była krew, ponieważ obficie krwawiła z głowy. W ich domu panował totalny bałagan, w ścianach były dziury.”

Broughman był początkowo oskarżony o pobicie w dniu 10 października, jednak wyrok uległ zmianie – został skazany za morderstwo po tym, jak Pani Courson zmarła osiem dni później z powodu obrażeń. Matka Broughmana, Tracey, mówi, że jej syn nie jest odpowiedzialny za śmierć swojej babci, zgodnie CBS Action News Jax.
„On tak naprawdę jej nie zabił, po prostu jej serce przestało bić – to było przyczyną jej śmierci.” – wyjaśniła matka.
Tracey przyznała także, że jej syn ma skłonność do agresji i zmaga się z kontrolowaniem gniewu. Babcia Broughmana ze strony ojca, Evelyn Stępka, opowiadała Action News Jax, że nastolatek wziął przykład z matki, która została aresztowana ponad 20 razy za nadużywanie narkotyków i prostytucję.
Okazało się także, że Tracey została aresztowana za przemoc wobec Pani Courson na początku tego roku. Raporty policyjne pokazują, że została ona oskarżona o pobicie swojej matki. Jednak oskarżenia zostały później oddalone przez Panią Courson.
„Kiedy masz matkę idiotkę, która ląduje w areszcie co miesiąc – jak możesz oczekiwać, że dzieciak wyrośnie na normalnego człowieka?” Pani Stępka spytała się Action News Jax.

Źródło i fotografie: opposingviews.com

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz