Dodatkowe kilogramy w okolicach talii to dość powszechny problem. Nie tylko źle wyglądają, ale bardzo często są niewygodne. Powodem tłuszczu odkładającego się w talii może być tłuszcz trzewny. Odkłada się on na narządach, by chronić je przed urazami mechanicznymi i choć jego normalna ilość jest jak najbardziej pożądana, to nadmiar może prowadzić do kłopotów zdrowotnych i niekończącej się walki z kilogramami.

Tłuszcz trzewny w dużej mierze zależy od naszej diety. Jego nadmierne gromadzenie spowodowane jest złymi nawykami żywieniowymi i wysokim spożyciem tłuszczów trans. By przywrócić ich odpowiedni poziom niezbędna jest zmiana diety. Warto jest również przyspieszyć spalanie domową recepturą, którą prezentujemy poniżej.

Składniki:

  • 130 gramów chrzanu
  • 3 cytryny
  • 4 łyżki miodu
  • 2 łyżeczki cynamonu
  • odrobina świeżego imbiru

Przygotowanie:

1. Zblenduj chrzan i kawałek imbiru. Cytryny obierz ze skórki i pozbądź się pestek. Dodaj do chrzanu z imbirem i zblenduj.

2. Dodaj miód oraz cynamon i dokładnie wymieszaj, by wszystkie składniki się połączyły.

Napój pomoże spalić nadmiar tłuszczu. W połączeniu z odpowiednią ilością ćwiczeń, efekty będą zauważalne bardzo szybko.

Mieszanka nie tylko przyspiesza spalanie tłuszczu, ale również oczyszcza organizm i pomaga wydalać niechciane substancje. Napój to doskonały dodatek do diety, który ma liczne właściwości zdrowotne i pomoże uporać się z dodatkowymi kilogramami.

źródło: popularne.live

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz