Anoxi Cimeriesi to młoda kobieta mieszkająca we Wrocławiu. Na pierwszy rzut oka wygląda jak zwyczajna dziewczyna, ale wystarczy spojrzeć w jej oczy, aby szybko zmienić zdanie.

Gałki oczne Anoxi są wytatuowane na czarno. Ta metoda zdobienia ciała jest stosunkowo młoda – jeszcze kilka lat temu wydawało się to niemożliwe.

Opublikowany przez Anoxi Cimeriesi na 13 listopad 2016

Wszystko zmieniło trzech panów, jeden z nich to Kanadyjczyk, a dwaj pozostali to amerykańscy więźniowie – David Boltjes i Paul Inman. Odkąd ich zdjęcia obiegły świat, ta metoda zdobienia oka, zyskuje coraz więcej zwolenników.

W Polsce szeroka publiczność dowiedziała się o tatuażu oka za sprawą wokalisty o pseudonimie Popek Monster. Mężczyzna nie tylko zdecydował się wytatuowanie gałek ocznych, ale również umieścił w internecie nagranie z całego zabiegu. Obejrzenie tego wideo polecamy tylko widzom o naprawdę mocnych nerwach.

Opublikowany przez Popek Monster na 26 październik 2015

Zabieg polega bowiem na wprowadzeniu do gałki ocznej barwnika za pomocą igły. Cały proces odbywa się bez znieczulenia, a nakłuć jest całkiem sporo. Proces ten jest oczywiście nieodwracalny.

Opublikowany przez Anoxi Cimeriesi na 1 grudzień 2016

Anoxi jest prawdopodobnie jedyną dziewczyną w Polsce z tego typu tatuażem. Na ulicy często wzbudza zainteresowanie przechodniów, czasem ludzie pytają czy mogą sobie zrobić z nią zdjęcie.

Co sądzicie o tego typu modyfikacjach? Zdecydowałybyście się na podobny krok?

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz