Co jest lepszego, od zrobienia sobie przerwy, by posłuchać, jak gra utalentowany muzyk, gdy niespodziewanie go zobaczyłeś? Jeśli mieszkasz w dużym mieście, to pewnie spotkałeś już piosenkarzy, skrzypków czy nawet pianistów na ulicach, w autobusach czy w parku. Czasami sprawiają, że się uśmiechnąłeś. Niektórzy muzycy, jak Edith Piaf, Keziah Jones, Zaz czy Ben Harper śpiewali na ulicy, nim zdobyli sławę.

Luc Arbogast także był w tej sytuacji. Na poniższym filmiku zobaczysz, jak gra na ulicach Strasburga, zachwycając przechodzące osoby. Przez pięć minut, jego głos wywołuje dreszcze.

Jego niesamowity talent, osobowość i ton głosu dziwią, gdy widzi się go po raz pierwszy. Jest wysoki, z szerokimi ramionami i charakterystycznym wyglądem. Nie spodziewalibyśmy się tak niezwykłego głosu, co udowadnia, że ocenianie ludzi po wyglądzie jest złym pomysłem.

W 2013 Luc wziął udział w programie The Voice i stał się rozpoznawalny we Francji. Śpiewa i gra. Jego występ w Strasburgu jest wyjątkowy.

Obejrzyj filmik, aby odkryć interpretację, która powali Cię na kolana. Jego głos, muzyka i emocje, które przekazuje, są niesamowite. Nie wahaj się podzielić tym artykułem i poszukaj innych występów tego niesamowitego muzyka.

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz