Rodzice Oliwii postanowili zrobić córce wyjątkowy prezent. Z okazji 18-nastych urodzin wykupili w Lublinie, tuż obok szkoły, bilbord z życzeniami.

Oliwia Koper z Lublina kończy 18 lat. Jej rodzice chcieli uczcić ten dzień w wyjątkowy sposób. Trzeba przyznać, że im się udało. W środę obok Gimnazjum nr. 1 pojawił się plakat z napisem: „Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Miej determinację, aby realizować marzenia, wybaczać sobie błędy, szukać i przyjmować miłość – Rodzice”. Drugi bilbord jest obok Al. Racławickich. Jak informuje Dziennik Wschodni będzie ich więcej.

Oliwia nie kryła wzruszenia. W rozmowie z Dziennikiem Wschodnim powiedziała:

Dowiedziałam się od znajomych. W pewnym momencie zaczęłam dostawać od nich mnóstwo zdjęć. Pisali, że widzą mnie na billboardzie. Na początku przyszło mi do głowy: co pomyślą ludzie? Potem zobaczyłam billboard, kiedy jechałam autobusem. Łzy stanęły mi w oczach. To była niesamowita niespodzianka.

Nastolatka natychmiast zadzwoniła do taty i dziękowała za prezent. Jak się okazuje, rodzice dziewczyny mają firmę reklamową i to nie pierwszy raz, gdy robią taki prezent dla rodziny. Tata Oliwii wyjaśnia, że wspólnie z żoną bardzo kochają swoją córkę i chcieli zrobić jej prezent, który na długo pozostanie w jej pamięci. Plakaty będą wisiały do końca czerwca.

Wszystkiego najlepszego Oliwia!

Opublikowany przez Dziennik Wschodni na 22 czerwca 2017

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz