Anna i David byli małżeństwem z 30-letnim stażem kiedy on ogłosił, że to koniec – związał się z młodą i atrakcyjną pracownicą sklepu z garniturami. Anna była zszokowana i załamana, do tego mąż był prawnikiem więc wiedziała, że w sądzie nie ma szans.

Podczas podziału majątku to jemu przypadł ich piękny i luksusowy dom. Kobieta nie potrafiła się z tym pogodzić! Przez całe lata on był tam tylko gościem, to ona całymi latami go urządzała. Jeżeli z czegoś była dumna oprócz trójki wspaniałych dzieci to właśnie z tego domu. Po pierwszym momencie oszołomienia, zdała sobie sprawę, że musi walczyć. Sokoro nie miała szans w sądzie postawiła, że pokona go sprytem.

Zanim miała przekazać dom zostały jej zaledwie trzy dni, musiała działać szybko. Pierwszego dnia dokładnie wszystko wysprzątała, tak aby wyglądał nieskazitelnie.

Drugiego dnia spakowała wszystkie swoje rzeczy. Trzeciego dnia przygotowała sobie ostatnią kolację. Kiedy już ją zjadła i wypiła wino, wzięła talerz krewetek i sos śmietanowy i wybrała się na spacer po domu.

W każdym z pokoi odkręciła gałkę boczną z karnisza, a do rury wrzuciła ugryzioną krewetkę zamoczoną w śmietanie. Potem z powrotem przykręciła wszystkie gałki na swoje miejsce. Następnego dnia z uśmiechem przekazała mężowi klucze do ich lśniącego i wysprzątanego domu.

David wprowadził się tam ze swoja nową partnerką. Po kilku dniach w mieszkaniu zaczęło śmierdzieć. Para zajrzała za wszystkie szafy przestawili każdy mebel, ale nie mogli znaleźć źródła smrodu. Z każdym dniem zapach był coraz gorszy. Wyrzucili wszystkie kanapy i fotele, a nawet drogie dywany, ale to wciąż nie pomogło. Postanowili sprzedać dom.

Wtedy okazało się, że pośrednicy nie chcą się podjąć sprzedaży, a ludzie którzy przyjeżdżali indywidualnie szybko rezygnowali. To był moment, żeby wkroczyła Anna, zadzwoniła do byłego męża pod pretekstem kilku rzeczy, które przypadkiem zabrała, a były jego.

Podczas rozmowy zapytała jak mu się mieszka, David wyznał, że planuje sprzedaż domu, kobieta powiedziała, że w takim razie wielka szkoda, bo bardzo go lubiła. Mężczyzna przekonany, że była żona nic nie wie o zapachu zaproponował, że zmienią treść ugody i dom jednak przypadnie jej – w zamian za inne dobra.

David tak bardzo chciał się go pozbyć, że  ostatecznie kobieta dostała z powrotem swój ukochany do za 10% jego wartości!

Chciał jednak ją przechytrzyć i przy przeprowadzce do nowe domu kazał ekipie spakować całe wyposażenie – karnisze też!

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz