Chyba nie ma takiego związku, w którym ani razu nie doszłoby do kłótni. Kryzysy i rozwody także są w dzisiejszych czasach na porządku dziennym. Ale o historii takiej, jak ta jeszcze nie słyszałam.

Otou i Katayama Yumi pobrali się ponad 25 lat temu. Szczęśliwi i zakochani w sobie małżonkowie w niedługim czasie doczekali się trójki dzieci. Jednak pewnego dnia doszło między nimi do kłótni, która zmieniła wszystko…

Mężczyzna zarzucił żonie, że ta skupia swoja uwagę wyłącznie na dzieciach i zaniedbuje go. Wyznał, że czuje się zepchnięty na dalszy plan. To był moment, w którym całkowicie przestał się do niej odzywać! Kobieta próbowała nawiązać z mężem kontakt, ale w odpowiedzi na pytania otrzymywała wyłącznie skinięcia głową. W najlepszym wypadku wybełkotane od niechcenia „tak”, lub „nie”. Trwało to całe 20 lat…

Choć ich dzieci przyzwyczaiły się do tego, że rodzice nie rozmawiają ze sobą, pewnego dnia postanowiły im pomóc. Napisali list do programu telewizyjnego, którego celem było pojednanie ludzi. Tym sposobem udało się umówić Otou i Katayama na pierwszą od 20 lat randkę.

Gdy się spotkali w

tym samym czasie ich dzieci obserwowały wszystko w ukryciu. Mieli też podłączone słuchawki, dzięki czemu słyszeli, o czym rodzice rozmawiają.

Gdy małżonkowie wyszeptali do siebie pierwsze słowa, oczy ich pociech zalały się łzami…

Ta historia uświadomiła mi, że nigdy nie wolno zapominać o swojej drugiej połówce. Dzieci są ważne w życiu każdego rodzica, ale pamiętajmy o osobach, dzięki którym je posiadamy.

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz