Tim Brummel jest ojcem trojga pięknych i mądrych dzieci oraz mężem pięknej Rachel. Para postanowiła, że ich rodzina jest już wystarczająco duża i nie chcą mieć kolejnych dzieci. Dlatego Tim poddał się wazektomii.

Mężczyzna jest bardzo wnikliwym obserwatorem i doskonale zna swoją żonę. Któregoś dnia zorientował się, że ta jest przemęczona, senna i ciągle głodna. Dokładnie te same objawy miała na początku trzech poprzednich ciąż. Nie mógł w to uwierzyć, przecież był bezpłodny. Dlatego nim cokolwiek jej powiedział, najpierw postanowiła wszystko sprawdzić – podaje Little Things.

Dlatego kupił test ciążowy i odłączył wodę od spłuczki w toalecie. W ten sposób, po wyjściu żony z łazienki, mógł wykonać testy. To niewiarygodne, ale okazało się, że miał rację – jego żona spodziewała się kolejnego dziecka. Wtedy zdał sobie sprawę, że nigdy nie odebrał wyników badań, które wskazywałyby, czy podwiązanie nasieniowodów udało się.

Tim postanowił poinformować żonę, o tym, że znów zostanie mamą. Na stole zostawił test ciążowy i kartkę z napisem „Masz troję, teraz będziesz miała czwarte”! Kobieta nie mogła uwierzyć i była zszokowana. Nie podejrzewała ciąży, bo była pewna, że mąż jest bezpłodny!

Zobaczcie sami jej niesamowitą reakcje:

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz