Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy. Dziadek z Polski pracujący w Wielkiej Brytanii obronił Anglika przed agresywnym imigrantem z Bliskiego Wschodu. Wykazał się imponującymi umiejętnościami jak na swój wiek i pokonał rywala w pojedynku. Pozostali Anglicy i policja… bezczelnie śmiali się, nagrywali i nie reagowali. 

Brytyjczycy byli świadkami nietypowego zdarzenia. Starszy pan pochodzący z Polski obronił Anglika zaczepianego przez agresywnego imigranta z Bliskiego Wschodu. Energiczny dziadek wdał się w krótką dyskusję z agresorem, a następnie… przystąpił do pojedynku.

Zapewne mogłoby się wydawać, że zostanie pokonany przez dużo młodszego przeciwnika, ale… nic z tego! Starszy pan sprytnie unikał ciosów, co i raz zadając przeciwnikowi uderzenia pięścią oraz kopnięcia.

Zebrani dookoła Anglicy nie pomogli Polakowi, tylko śmiali się i nagrywali całe wydarzenie. Przechodnie również nie byli zainteresowani pomocą naszemu rodakowi. Od kompletnego łomotu uratowała przybysza z Bliskiego Wschodu przechodząca obok policjantka. Szkoda tylko, że wcześniej policjanci nie reagowali i jak gdyby nigdy nic przechodzili chodnikiem.

Dziadek z Polski broni Anglika i bije imigranta

Dziadek z Polski obronił Anglika i POBIŁ agresywnego imigranta Więcej info: http://pikio.pl/hit-dziadek-z-polski-obronil-anglika-i-pobil-agresywnego-imigranta-video/___________________________Pikio TV – Twoja telewizja internetowa

Opublikowany przez Pikio TV na 9 czerwca 2017

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz