Mieszkańcy rosyjskiej miejscowości usłyszeli pewnego dnia dobiegający z domu płacz dziecka. Sytuacja powtarzała się każdego dnia. W końcu wezwali policję. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce okazało się, że w domu była brudna, zapłakana roczna dziewczynka. Poza nią nie znaleziono nikogo.

Liza zostało zabrane do szpitala. Na miejscu okazało się, że ma złamane biodro. Najgorsze było to, że policja nie potrafiła odnaleźć rodziców dziewczynki. Zniknęli bez śladu. Niestety maleństwo musiało trafić do domu dziecka. Niedługo później znalazła dom. Jej adopcyjna matka dała jej bezpieczeństwo, miłość i dbała o nią jak o najpiękniejszy kwiat.

Zapisała córkę do szkoły tańca. Ze względu na swoją oryginalną urodę zaczęła też brać udział w konkursach piękności. Jej życie zaczęło się układać. Nagle, niespodziewanie do drzwi jej domu zapukała biologiczna matka…

Z racji, że Liza zaczęła realizować się zawodowo, jej matka postanowiła odnowić z nią kontakt. Jednak dziewczyna nie dała się nabrać. Nie chciała mieć po tym wszystkim kontaktu z mamą. Prawdziwą miłość i dom dała jej kobieta, którą ją zaadoptowała. Pokochała ją prawdziwą miłością i sprawiła, że Liza ma piękne dzieciństwo.

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz