Zoe Hendrix całą swoją ciążę i pierwsze miesiące życia swojej pociechy dokumentowała na portalach społecznościowych. Pewnego dnia kobieta poczuła się nieco gorzej. Temperatura jej ciała przekroczyła 39 stopni. Na swoim Instagramie świeżo upieczona mama opublikowała zdjęcie, na którym widzimy ją śpiącą w łóżku ze swoim maleństwem.

Pod fotografią napisała:

Leżę w łóżku z temperaturą 39°C, bólem gardła i mięśni, z moim 8 tygodniowym maluchem. Pozdrawiam wszystkich zmęczonych i chorych rodziców, którzy na co dzień muszą stawiać czoło chorobom i jednocześnie dbać o swoje pociechy.

Jednak niedługo później pod zdjęciem pojawiły się komentarze zatroskanych osób, które zasugerowały Zoe, że to może nie być zwykłe przeziębienie…

Ludzie poradzili kobiecie, aby udała się do lekarza, bo może cierpieć na zapalenie sutka. Z tą dolegliwością zmaga się wiele młodych, karmiących mam. Ta infekcja może doprowadzić nawet do operacji! Dlatego też nie można bagatelizować objawów, które są bardzo podobne do tych podczas grypy.

Gdy Zoe udała się do lekarza okazało, że sugestie ludzi były słuszne. Kobieta naprawdę cierpiała na zapalenie sutka. Na całe szczęście dzięki szybkiej interwencji lekarzy udało się uniknąć operacji.

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz