Destiny i Corey byli szczęśliwym młodym małżeństwem. Poznali się kilka lat wcześniej w szkole i od tej pory byli nierozłączni. Mieli ukochanego synka Parkera i wiele planów na przyszłość.

Pod koniec września mieli obchodzić siódmą rocznicę związku, jednak los miał wobec nich inne plany.

Opublikowany przez Destiny Mantia na 20 wrzesień 2015

Pewnego dnia rodzina miała wspólnie wybrać się na krótki odpoczynek do SPA. Destiny i Corey chcieli po prostu spędzić ze sobą miło czas i nabrać trochę sił. To miało być ich wspólne, zwyczajne popołudnie.
Rodzina wsiadła do samochodu, nikt nie przeczuwał, że wydarzy się coś takiego. Niestety, doszło do wypadku. W ich auto uderzyła pijana kobieta, jadąca z nadmierną prędkością. Maleńki Parker zginął na miejscu. Corey, pomimo szybkiej interwencji lekarzy, zmarł w szpitalu. Zrozpaczona Destiny nie może poradzić sobie z tą tragedią.

Opublikowany przez Destiny Mantia na 20 wrzesień 2015

Na portalu społecznościowym zamieściła swój apel, jako wdowy i matki, po stracie dziecka. Wspomina w nim o swoich zniszczonych marzeniach i straconej rodzinie, podkreślając, że gdyby nie pijana kobieta za kierownicą, jej życie wyglądałoby inaczej. Apeluje do innych, by nie patrzyli obojętnie na pijanych kierowców:

Nie bądź obojętny, kiedy ktoś chce prowadzić po alkoholu. Nie pozwalaj na to swoim bliskim! NIGDY NIE PROWADŹ PO ALKOHOLU!

Destiny nie odzyska swoich bliskich, ale wielu tragedii można uniknąć. Pamiętajcie o tym.

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz