Casi i Joey Rott poznali się w 2004 roku. Młodzi od razu się w sobie zakochali. Niedługo później wzięli ślub. Bardzo cieszyli się, kiedy ich rodzina się powiększała – Casi urodziła bowiem dwie zdrowe i silne córeczki.

Jednak w 2016 kobieta znów zaszła w ciążę. Tym razem urodziła trojaczki – dwóch chłopców i dziewczynkę. Rottowie byli przerażeni, tym jak szybko ich rodzina się powiększyła, ale jednocześnie byli też szczęśliwi.

Ciąża Casi przebiegała bezproblemowo. Kobieta urodziła przez cesarskie cięcie. Jednak cztery dni po porodzie, kiedy Casi była już w domu, poczuła silne bóle w klatce piersiowej. Joey szybko zawiózł ją na pogotowie – czytamy na Little Things.

Na miejscu okazało się, że w jej płucach znajduje skrzep krwi, który był skutkiem operacji. Na szczęście lekarzom udało się go usunąć i kobieta mogła wrócić do domu. Jednak 5 lutego – 10 dni po porodzie kobieta niespodziewanie zmarła.

Świat Joey’ego się zawalił. Jednak mężczyzna nie mógł się poddać. Wiedział, że jest odpowiedzialny za pięcioro bezbronnych dzieci. Nie wiedział, jak ma sobie poradzić ze wszystkim. Jednak z pomocą przyszli mu obcy ludzie. Ktoś założył specjalną stronę, na którą mogą wpływać darowizny na rzecz samotnego taty i dzieci. Wszytko po to, by wspomóc go w tych ciężkich chwilach i by mógł utrzymać dzieci. Na portalu pojawiły się też wpisy, w których ludzie próbują pocieszać Joey’ego.

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz