Michelle przeżyła ogromną tragedię, straciła swojego ukochanego 19-letniego syna. Blain zginął w tragicznym wypadku podczas pracy. Dla Michelle był to wielki cios. Bardzo trudno było jej wrócić do normalnego życia, bowiem chciała w spokoju pogodzić się z odejściem dziecka.

Niestety nie mogła porzucić pracy, ponieważ miała jeszcze na utrzymaniu tróje dzieci i kredyt. Pogrążona w żałobie matka musiała każdego dnia walczyć z przeciwnościami losu. Najstarsza z córek Crystal, nie mogła znieść cierpień mamy, dlatego postanowiła zrobić coś, co pomogłoby jej ulżyć.

Zadzwoniła do lokalnego radia i opisała historię swojej rodziny oraz tragicznego wypadku. Pracownicy byli niezwykle poruszeni tragedią i z chęcią zdecydowali się pomóc. Jak? O tym za chwilę.

Wszystko było trzymane przed Michelle w wielkiej tajemnicy. Pewnego dnia matka wraz z córkami jechała samochodem. Włączone było lokalne radio. Nagle muzyka przestała grać i odezwał się głos prezenterki:

Kobieta, której historię chcę wam dziś opowiedzieć i do której mówię, jedzie właśnie samochodem ze swoimi trzema córkami. Ubrana jest w jasnoniebieski top… i myśli, że są w drodze do pobliskiego spa. Niedawno w jej życiu wydarzyła się ogromna tragedia…

Po chwili Michelle zorientowała się, że to właśnie o niej mowa! Cały wyjazd był specjalnie zaplanowany przez córki, by mama mogła usłyszeć audycji siedząc z nimi w samochodzie. Prezenterzy nie mogli ukryć wzruszenia opowiadając historię 19-letniego Blaina. Przekazali matce słowa otuchy i wsparcia. Ale to nie wszystko! Udało im się zdobyć sponsora, który zdecydował, że przez najbliższe 6 miesięcy będzie spłacał kredyt za Michelle!!! Tak, by matka nie musiała pracować i mogła w spokoju pogodzić się ze stratą ukochanego synka.

Dodatkowo pracownicy radia zebrali 5 tysięcy dolarów, aby można było dokończyć remont domu, który przeprowadzał Blaine zanim odszedł.

Zobaczcie same reakcję matki, córek i pracowników radia. Naprawdę trudno powstrzymać łzy. Dobrze, że są jeszcze TACY ludzie na świecie.

Zrobienie takiej niespodzianki musiało być niesamowitym przeżyciem. Zobaczyć uśmiech na twarzy ukochanej osoby to bezcenne uczucie.

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nas na Facebooku!