Posiadanie bliźniaka z pewnością musi przysparzać wielu zabawnych sytuacji, które takie rodzeństwa nie raz wykorzystują. Druga osoba, która wygląda identycznie jak ty, może w końcu wiele namieszać! Przekonaj się, jak bliźniaki potrafią nie raz wykorzystywać sytuacje, czy wprawiać innych w zakłopotanie.

Oto, według portalu littlethings.com, najbardziej zwariowane i zabawne sytuacje z udziałem rodzeństw, które wyglądają identycznie.  Na stronie czytamy prawdziwe historie, które zostały zrelacjonowane przez bliźniaków i ich przyjaciół.

1. Pewien mężczyzna wraz z żoną co tydzień robi zakupy w tym samym supermarkecie. Jego brat bliźniak przychodzi w to samo miejsce ze swoją partnerką. Pewnego dnia kasjerka poprosiła jedną z żon na bok, po czym ze smutkiem wyznała jej, że widzi często jej męża z inną kobietą! Nie miała pojęcia, że była to żona jego brata bliźniaka!

2. Matka kolejnego bliźniaka była świadkiem, kiedy jej syn pomylił brata z lustrem! Chłopiec, zamiast pomachać do brata, przywitał się z własnym odbiciem!

3. Kolejny bliźniak wspomniał o swoich czasach szkolnych. Pewnego dnia, będąc w szóstej klasie, jego brat się pochorował i postanowił nie iść do szkoły. Chłopak podczas przerwy trafił na nauczycielkę swojego brata, która zaczęła się dopytywać czemu ucieka z jej zajęć. Kobieta pomyliła braci i nie dała się przekonać, że rozmawia ze niewłaściwą osobą!

4. Jeden chłopak wspominał czas, kiedy umawiał się z dziewczyną, która miała siostrę bliźniaczkę. Pewnego dnia przyszedł do ukochanej, przywitał ją całując przy wejściu, po czym wszedł za nią do mieszkania. Dziewczyna spojrzała się na swoją siostrę i powiedziała: -Przyszedł twój chłopak.

5. Kolejna historia pokazuje, że posiadanie bliźniaka nie zawsze musi być kolorowe. Podczas rozdań nagród konkursu naukowego jeden z braci nie mógł się pojawiać, ponieważ się pochorował. Drugi z bliźniaków, który akurat był zdrowy udał się tam z mamą. Okazało się, że jego brat zdobył pierwsze miejsce. Matka bliźniaków postanowiła, że nikt nie zauważy różnicy, kiedy nagrodę odbierze przegrany brat. Chłopiec  wyszedł na scenę i wybuchł płaczem.

6. Zabawne okazało się również, kiedy w McDonaldzie pracowało dwóch bliźniaków, w dwóch różnych okienkach. Kiedy ktoś podjeżdżał aby złożyć zamówienie odbierał je jeden, a klika metrów dalej kiedy ten sam klient odbierał swoje jedzenie podawał mu je drugi. Wszyscy byli przekonani, że obsługuje ich jedna bardzo szybka osoba.

7. Kolejna historia, opowiada o tym jak bliźniaki postanowiły wykorzystać swą identyczność by utrzymać atmosferę świąt. Jeden z nich pracował z dziećmi i co roku przebierał się za Mikołaja. Poprosił swego brata o pomoc, który przyszedł w stroju, rozdał prezenty i wyszedł. Wtedy drugi brat się pojawił i przeprosił dzieci, mówiąc, że nie mógł znaleźć stroju. Dzieci uwierzyły, że odwiedził je prawdziwy Mikołaj.

8. Jedna z sióstr bliźniaczek opowiada, że studiując drugi język jej siostra wciąż była zaczepiana na kampusie, przez profesorów mówiących do niej w obcym języku.

9.  Ciekawa jest również historia pewnego nauczyciela. Mężczyzna nie posiadał jednej ręki. Wiele dzieci nie wiedziało, że ma on barta bliźniaka i z przerażeniem reagowały, kiedy po raz pierwszy spotykały drugiego mężczyznę, który miał obie ręce!

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz