Beata Wiater, wokalista znana miedzy innymi ze współpracy z Marylą Rodowicz, ulega strasznemu wypadkowi. Została potrącona przez samochód, gdy jechała na rowerze. Kierowca uciekł z miejsca wypadku, pozostawiając poturbowaną piosenkarkę w przydrożnym rowie. Artystka szuka sprawcy na własną rękę.

Do makabrycznego wypadku doszło 22 lipca. W jadącą rowerem Beatę wjechał kierowca samochodu osobowego. Jak informuje sama poszkodowana, w samochodzie było kilka osób. Żadna z nich jednak nie udzieliła ofierze pomocy, pozostawiając potrąconą samej sobie w przydrożnym rowie. Do wypadku doszło na bocznej drodze w okolicach Chechły.

Artystka opublikowała na swoim koncie fejsbukowym drastyczne zdjęcia swojej zmasakrowanej twarzy, z apelem do ewentualnych świadków wypadku. Prosi o informacje o sprawcach, albo o anonimowy donos do komisariatu policji w Ropczycach.

Za nieudzielenie pomocy, sprawcy grożą nawet 3 lata więzienia.

Od wypadku minęły już dwa tygodnie, a sama poszkodowana na szczęście powoli dochodzi do siebie.

 „Dokladnie tydzien temu O TEJ PORZE lezalam na poboczu drogi nieprzytomna z bolu…ale pamietam calkiem sporo szczegółów..z kazdym dniem coraz wiecej na szczescie. !!” (pisownia oryginalna)

Wciąż jednak prosi o pomoc w odnalezieniu sprawców.

„JA TERAZ WALCZĘ Z BÓLEM. GOJĘ RANY I SZUKAMY SPRAWCÓW !!!

źródło:fakt.pl

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nas na Facebooku!