W zimny grudniowy dzień we Fresno, Jenine-Lecette Dshazer spotyka człowieka, który na zawsze zmienia jej życie.


Po drodze poznaje bezdomnego, który ma nagłą potrzebę, by porozmawiać z kimś. Dwójce szybko udaje się nawiązać rozmowę.

Opublikowany przez Jenine-Lacette DShazer na 24 lutego 2017

Janine dowiaduje się o smutnej historii mężczyzny. Clifford James Herbert wiele lat temu był właścicielem serwisu samochodowego.

Niestety, mężczyzna został ubezwłasnowolniony w wyniku nieudanej operacji serca. Wkrótce nie był w stanie opłacić czynszu i wylądował na ulicy.

Teraz jego jedynym przyjacielem jest pies, który wiernie trwa u jego boku. Psiak Clifforda został uratowany z rąk okrutnego właściciela.

Od tamtej pory ta dwójka stała się nierozłączna – na dobre i na złe. Jednak to nie jest koniec smutnej historii.

Clifford cierpi na nieuleczalnego raka i nie pozostało mu zbyt wiele czasu. Choć mężczyzna zaakceptował własny los, martwi się o swojego towarzysza.

Prosi Jenine o pomoc w znalezieniu domu dla zwierzaka. Kobieta wzruszona historią dwójki nie jest w stanie odmówić i nie tylko postanawia pomóc, ale także organizuje zbiórkę pieniędzy dla Clifforda i jego psa, by ostatnie dni mogli spędzić w ciepłym miejscu.

Jednocześnie psiak znajduje dom. Dla Clifforda mały piesek jest jak dziecko, którego nigdy nie miał. Jenine udaje się spełnić ostatnie życzenie umierającego mężczyzny.

Psiak w nowym domu będzie mieć nawet „siostrzyczkę”. Clifford jest spokojny o los swojego towarzysza. Zwierzak jest w kochającym domu, otoczony troską.

Opublikowany przez Saah Suuh Younis Alsalhi na 28 stycznia 2017

Janine i jej wielkie serce nie tylko pomogły bezdomnemu mężczyźnie i spełniły ostatnie życzenie, ale także przywróciły wiarę w ludzi. Bezinteresowny gest może wiele znaczyć dla drugiej osoby. Wystarczy tak niewiele, by pomóc innemu człowiekowi.

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz