Strona główna Magazyn Lew podkrada się do pary jamników, które dostały się na jego wybieg....

Lew podkrada się do pary jamników, które dostały się na jego wybieg. To nagranie zaszokowało miliony internautów

O tym, że lew nazywany jest królem zwierząt wie każdy. Te pełne dumy stworzenia rzadko znajdują sobie przyjaciół w kimś spoza własnego gatunku. Czasem jednak możemy trafić na wyjątki, które nas zaskoczą. Spoglądając na lwa i jamnika, bawiących się razem, nie sposób utrzymać poważnej miny.

Rezerwat Dzikich Zwierząt w Oklahomie w Stanach Zjednoczonych stanowi dom dla ponad 1300 zwierzaków, pochodzących ze 120 gatunków. Jednym z popularniejszych mieszkańców ośrodka jest lew o imieniu Bonedigger.

Budzący respekt wielki kot nie jest zwierzęciem, do którego podeszlibyśmy bez obaw, a jedyną istotą, której pozwala się do siebie zbliżyć, jest jego opiekun John Reikene. On i… niewielka jamniczka Abby, która zawładnęła sercem potężnego króla zwierząt !

Bonedigger uwielbia mieszkające na terenie rezerwatu jamniki, a Abby jest jego ulubienicą. Lew pozwala jamniczce na wiele, czasem nawet umożliwia jej przejęcie sterów podczas zabawy.

Widok potężnego, dzikiego kota i małego pieska, żyjących razem w przyjaźni może wzruszyć nawet najbardziej zatwardziałe serca.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie, na którym udokumentowana jest ta niezwykła relacja dwóch zwierząt. Filmik podbił serca już ponad 5 milionów internautów, wy możecie być następni!

Spodobało Wam się to wideo? Podzielcie się nim z przyjaciółmi. Pokażcie im niesamowitą przyjaźń między zwierzętami.

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz