Dzisiaj przedstawimy Wam historię Jennifer Hiles, która inspiruje i dodaje nadziei. Jej choroba wraz w wiekiem postępowała i coraz bardziej deformowała jej twarz.

Jej wygląd sprawiał, że czuła się źle. Z trudem przychodziło jej mijanie się ze spojrzeniami ludzi, nie raz rzucającymi pogardliwy wzrok na jej zdeformowaną twarz. Mimo wszystko spotkała Dustina, który dostrzegł jej wewnętrzne piękno i nie zwracał uwagi na wygląd. Razem doczekali się dwóch cudownych córeczek.

Jennifer jednak nadal cierpiała z powodu choroby. Malformacje tętniczo-żylne czyli AVM to niebezpieczna choroba. Powoduje ona krwotoki i napady padaczkowe. Widmo śmierci ciążące nad Jennifer skłoniło ją do operacji. Stworzyła więc stronę Internetową, która pozwoliłaby zebrać jej środki potrzebne na leczenie, dzięki Internautom udało się jej to w 4 dni!

Lekarze musieli oddzielić nos Jennifer i stworzyć nowy z żeber. Nie skończyło się na samej operacji, Jennifer musiała przejść jeszcze operacje poprawiające jej wygląd, ale za to efekt jest niesamowity gdy spojrzymy na zdjęcia wcześniej.

Dzięki temu Jennifer pokazała nam, że warto walczyć i nie ma gór, których nie dałoby się przenieść. Można powiedzieć, że nasza bohaterka zyskała drugie życie i dalej może cieszyć się swoją rodziną oraz każdym kolejnym dniem, w którym wygląda coraz lepiej.

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nas na Facebooku!