Lawina komentarzy po programie. Internauci nie wytrzymali

Kuchenne rewolucje” w „Pierogarni” w Tczewie. Kucharz rozsierdził internautów. Nie zostawili na nim suchej nitki
Tym razem Magda Gessler przybyła do Tczewa by pomóc tonącej w długach restauracji. Rewolucja, choć trudna, okazała się nie lada sukcesem. Uwagę internautów skupił jednak kucharz.

Jak zwykle nie brakowało emocji w ‚Kuchennych rewolucjach”. Magda Gessler w Tczewie miała olbrzymie wyzwanie. Na oczach milionów widzów zmieniła los „Pierogarni”. Nowa nazwa, nowa energia i nowy kucharz.

Podczas rewolucji na pomoc przybył kucharz, który – jak się szybko okazało – nie udźwignął presji i stresu. W pewnym momencie wybuchł na Magdę Gessler, która skrytykowała jego danie. Takie sytuacje pokazują, że nawet człowiek o nerwach ze stali potrafi wyjść z równowagi. Tak było właśnie w tym przypadku. Młody kucharz z kilkuletnim stażem wyjątkowo nie potrafił poradzić sobie z krytyką doświadczonej restauratorki.

W dzisiejszym odcinku nie brakowało emocji.Jak Wam się podobała rewolucja?😊💋

Opublikowany przez Kuchenne Rewolucje Czwartek, 18 kwietnia 2019

Szybko w sieci internauci wyrazili zdanie na temat mężczyzny. „Bezczelny, brak szacunku dla autorytetu”- oceniają i dodają: „Widać było, że kucharz chciał zabłysnąć przed kamerami, chciał zrobić sobie reklamę , szybko się zjawił i szybko zwiał. I te jego mądrości”, „Przyszedł tam tylko po to, bo chciał się pokazać w tv, ale mu nie wyszło” – czytamy w komentarzach na Facebooku.

Tak jak przypuszczali internauci, kucharz nie wytrzymał i nie pracował już podczas rewizyty Magdy Gessler. Dawno nikt tak nie zirytował internautów.