Koniec „Jaka to melodia?”. Janowski rozpoczyna nowy program.

„Jaka to melodia?” przez lata była jednym z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. Spore kontrowersje wywołało odejście Roberta Janowskiego.

Były prezenter TVP szykuje jednak dla swoich fanów prawdziwy hit. Czy będzie zagrożeniem dla formatu Telewizji Polskiej?

Po ponad 20 latach prowadzenia „Jaka to melodia?” Robert Janowski został zastąpiony przez Norbiego. Okazało się to dla niego bardzo trudnym i smutnym doświadczeniem.Jego agentka i zarazem żona, Monika Janowska, ujawniła właśnie, że już wkrótce jej mąż wróci na ekrany telewizorów w całkowicie nowym programie. Warto wspomnieć, że o format podobno konkurują dwie stacje.


– „Jesteśmy w trakcie rozmów, nic nie jest jeszcze podpisane, jednak nie widzę powodu, dlaczego miałoby nie być. Wszystkie strony są zainteresowane i zadowolone, dlatego na 90 proc. na wiosnę program będzie emitowany. Ze względu na to, że nic nie jest jeszcze podpisane, zostawiam te 10 proc. ryzyka” – powiedziała Janowska w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl.

Fani Janowskiego są przekonani, że nowy program ich idola zupełnie zdeklasuje prowadzone prze Norbiego „Jaka to melodia?”. Czy tak się stanie? Przekonamy się już wiosną.